Hlavní stránka Galerie Kontaktujte nás

Revize

Výchozí a pravidelné revize elektroinstalací - Revize elektrospotřebičů, el. ručního nářadí, el. strojů a kancelářské techniky Nabízíme periodické revize, vedení revizních karet, informace o dalších revizích a následné odstranění zjištěných závad.  

Dle zákona č. 65/1965 Sb.je každá právnická a fizická osoba povinna zajistit periodické revize na výpočetní a kancelářskou techniku, veškeré elektrospotřebiče a ruční el. nářadí a to dle četnosti používání a třídy ochrany dle ČSN 331500 :1994.

POZOR: V případě úrazu, nebo pojistné události, jsou revize vyžadovány kontrolními orgány, policií, hasiči a pojišťovnou !!!

Zabezpečení objektů

  • Nejrozšířenější a při správné volbě zabezpečovací techniky i nejefektivnější způsob ochrany majetku je instalace elektrické zabezpečovací signalizace (EZS).
  • Provádíme montáže zabezpečovacích systémů pro všechny druhy objektů a prostranství.
  • Zabezpečovací zařízení reaguje na pokus o vloupání, vandalismus, vzniklý požár, únik plynu,atd.
  • Podle potřeby je spuštěn hlasitý alarm a souběžně zařízení zasílá hlasovou, nebo textovou sms zprávu na mobilní telefon. Do zařízení jdou navolit až čtyři telefonní čísla.
  • Máte tak nepřetržitý přehled o stavu svého objektu. Zabezpečené objekty lze také napojit na pulty centrální ochrany.

Kamerové systémy

Jsou dalším druhem zabezpečení pro nepřetržité sledování objektů, střežených prostorů, hal, parkovišť, atd., s možností záznamu na videorekordér, nebo PC.

Zabezpečení a monitoring vozidel

Satelitní systém ochrany vozidla AVM

Satelitní systém ochrany vozidla AVM je určen pro soukromou klientelu, jako jednoduchý satelitní systém pro prevenci a vyhledání odcizených vozidel samotným vlastníkem vozidla.

Je založen na principu satelitního systému GPS. Uživatel po provedení jednoduchého nastavení systému ovládá své vozidlo pomocí svého mobilního telefonu.

Vozidlo komunikuje se svým vlastníkem pomocí SMS zpráv a v případě nutnosti i zvoněním na mobilní telefon vlastníka. Celý systém je cenově dostupný širokému spektru zákazníků.

Zákazník je anonymní a nemá uzavřenou žádnou smlouvu s provozovatelem služby. Komunikace s vozidlem vlastníka je možná pouze z mobilního telefonu, který provedl aktivaci služby. Službu je možné aktivovat ihned po montáži do vozidla.

(+420) 774 722 844

info@elgeko.cz

ELGEKO s.r.o.
Podolí 130
686 04

IČ: 292 35 332
DIČ: CZ292 35 332