Hlavní stránka Galerie Kontaktujte nás

Zabezpečení a monitoring objektů a vozidel

Zabezpečení objektů

  • Nejrozšířenější a při správné volbě zabezpečovací techniky i nejefektivnější způsob ochrany majetku je instalace elektrické zabezpečovací signalizace (EZS).
  • Provádíme montáže zabezpečovacích systémů pro všechny druhy objektů a prostranství.
  • Zabezpečovací zařízení reaguje na pokus o vloupání, vandalismus, vzniklý požár, únik plynu,atd.
  • Podle potřeby je spuštěn hlasitý alarm a souběžně zařízení zasílá hlasovou, nebo textovou sms zprávu na mobilní telefon. Do zařízení jdou navolit až čtyři telefonní čísla.
  • Máte tak nepřetržitý přehled o stavu svého objektu. Zabezpečené objekty lze také napojit na pulty centrální ochrany.

 

Satelitní systém ochrany vozidla AVM

Satelitní systém ochrany vozidla AVM je určen pro soukromou klientelu, jako jednoduchý satelitní systém pro prevenci a vyhledání odcizených vozidel samotným vlastníkem vozidla.

Je založen na principu satelitního systému GPS. Uživatel po provedení jednoduchého nastavení systému ovládá své vozidlo pomocí svého mobilního telefonu.

Vozidlo komunikuje se svým vlastníkem pomocí SMS zpráv a v případě nutnosti i zvoněním na mobilní telefon vlastníka. Celý systém je cenově dostupný širokému spektru zákazníků.

Zákazník je anonymní a nemá uzavřenou žádnou smlouvu s provozovatelem služby. Komunikace s vozidlem vlastníka je možná pouze z mobilního telefonu, který provedl aktivaci služby. Službu je možné aktivovat ihned po montáži do vozidla.

(+420) 774 722 844

info@elgeko.cz

ELGEKO s.r.o.
Podolí 130
686 04

IČ: 292 35 332
DIČ: CZ292 35 332